Alışveriş Sepetim
32,742
34,864

ROEBUCK 505 PSP-011 Silah Bakım Yağı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
ROEBUCK 505 PSP-011 Silah Bakım Yağı
Marka Karaca
Model Temizleme
Ml: 200 ml

150 CC Kapsül ve barutun ateşlenmesinden meydana gelen asit içerikli paslandırıcı maddelerle, saçmanın, bakır veya nikel çekirdeğin sürtünmesinden namlu içinde oluşan birikintilerin giderilmesi ancak kimyevi içerikli bir silah temizleme ve bakım yağının kullanılması ile mümkün olur.
Silahların her iklim ve şartlarda hava ve rutubetin etkisinden korunması silah bakımının ana problemlerinden birini teşkil eder.
Roebuck Silah Yağı - 50 ile + 70 derece arasında evsafını kaybetmediği gibi 100 rutubetli ortamda yapılan korozyon deneylerini başarıyla geçmiştir.

Diğer Özellikler
Stok KoduSY007
MarkaKaraca
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
25 Yıllın verdiği kalite ve güvenle silaha dair kabze,şarjör, yedek parça,silah kılıfı,askeri ürünler,polis ürünleri,kişiye özel tasarımlar ve buna benzer ürünlerle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmiştir. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.Bizi tercih ettiniz için teşekkür ederiz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.