Alışveriş Sepetim
33,12
36,028

Polimer Alçak Taşıma Kılıf Aparatı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Polimer Alçak Taşıma Kılıf Aparatı (SİYAH)

Hareketli alçak taşıma aparatımız polimer hammadde ile üretilmektedir. Polimer malzeme ürünün sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra ürüne esneklik katar ve olası kırılmaların önüne geçer.

270 derece hareketli dönebilen bir alçak taşıma platformudur.

Ayrıca alçak taşıma aparatını bacağınıza sabitlemek için klipsli tokalı ayar yapılabilen bacak kolonu bulunmaktadır.

Vücudun ağırlık merkezine göre dizayn edildiği için silah ağırlığının minimum seviyede hissedilmesini sağlar.

Otururken, kalkarken, yürürken ve koşarken kısacası vücudunuzun her hareketine uyum sağlamaktadır. Ayrıca araç ve motorda oturma pozisyonunuza göre bacağınızla senkronize şekilde hareket eder.

3 farklı seviyede taktik kılıfınızı monte edebilirsiniz. Bu sayede silahınızı hangi seviyede rahat çekiyorsanız o bölgeye monte ederek daha rahat çekim ve atış yapma olasılığınız bulunur.

palaskalar, taktik kemerler ve deri kemerler ile uyumludur.

Toma, Acar, Unicorn, İMİ marka taktik kılıflar birebir uyumludur. Ayrıca Sarsılmaz ve Canik marka silahların kutusundan çıkan taktik kılıflar ile de uyumludur.

Bu markalara ait taktik kilitli silah kılıfınız varsa sadece Comfort-Tac hareketli alçak taşıma aparatını satın almanız yeterlidir.

Diğer Özellikler
Stok KoduPTK48
MarkaACAR
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
25 Yıllın verdiği kalite ve güvenle silaha dair kabze,şarjör, yedek parça,silah kılıfı,askeri ürünler,polis ürünleri,kişiye özel tasarımlar ve buna benzer ürünlerle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmiştir. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.Bizi tercih ettiniz için teşekkür ederiz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.