Hakkımızda

22 yıldan bu yana kalitemizden en ufak bir ödün vermeden sağladığımız hizmet bünyesinde, birbirinden değişik kabze modelleri ile sizler için her daim en iyisini sunmak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz. Teknolojiyi ve kabze konusundaki bütün yenilikleri devamlı olarak takip ederek bünyemize katıyor ve seçenek fırsatını her gün daha çok arttırıyoruz.
Kaliteli üretim malzemesini ve yaratıcı fikirleri her zaman ön planda tutarak en güzel modelleri piyasaya sunmak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.  Kabzelerde yeni nesil modelleri tercih edenler ile geleneksellikten yana olan herkes adına kişisel zevklere uygun bir seçeneklerle internet üzerinden sizlere bir tuş kadar yakınız. Bu güne kadar sağladığımız MUTLU MÜŞTERİLER potansiyeli ile KALİTE ve GÜVENLE hız kesmeden hizmet veriyoruz.

 

Kurumsal Yapımız

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışıyoruz.

 

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Belki hiç bir sitede yada üreticinin, yapmadığı kadar çok çeşitlilik ,Tabanca Kabzeleri ve Silaha dair herşey  gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

 

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Her zaman  ülkümize katkı ve ihracata destekte bulunmak için çalışıyoruz.Başka ülkelerden gelebilecek taleplere göre  Ar-Ge çalışması yapıyoruz, mutlaka ilk olarak müşterimizin memnuniyetini önde tutup yurtdışında başarı ile ürünlerimizi satabilmesini hedefliyoruz.,

 

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. El emeği ile üretilen üreünlerimizi her kalitede üretiyoruz. Ancak kullanıma dayalı hatalar veya ürün kendi özelliğinden oluşan hatalardan"bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.